Ремонт пральних машин у Личаківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

Компанія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" надає послуги з ремонту пральних машин автоматичного типу вдома у користувача. Для мешканців Личаківського району Львова існує можливість термінового виїзду майстра "на сьогодні". Якщо в інші райони міста ми можемо їхати 1-3 години, то для мешканців районів Великі Кривчиці, Лисиничі, Майорівку, Погулянку, Знесіння, Кайзервальд, Цетнерівку, Ялівець доступна послуга виклику майстра всього за 1 годину. Але це не означає, що ви повинні замовляти ремонт негайно. Якщо у вас немає можливості прийняти спеціаліста – замовте виїзд на зручний час. Ми працюємо без перерв та вихідних.

Усі види пральних машин

Деякі майстри ремонтують лише найвідоміші марки пральних машин, тому що для них легко знайти запасні частини. Наша компанія уклала договори на пряме постачання деталей з найвідомішими постачальниками України. Ми можемо знайти деталі як для популярних, так і для рідкісних пристроїв. Не важливо, що у вас зламалося: фронтальна або вертикальна пральна машина. Ми можемо полагодити навіть вбудовані пристрої від преміальних виробників SMEG, Miele або AEG. При цьому наші працівники впораються з моделями економ-класу Atlant, LG, Candy або BEKO.

Будь-які поломки

Жителі Личаківського району Львова дзвонять нам із різними симптомами поломок. Найчастіше вони скаржаться на проблеми із підшипниками – пральна машина сильно шумить під час віджиму. Також часто трапляються перебої з електронікою - машинка перестає прати, програми не запускаються. Часто виходять з ладу зливний насос, нагрівальний елемент, рветься люка манжета або заливний шланг. Хоч би якою була проблема, працівники нашого сервісного центру зможуть її усунути.

Недорого та з гарантією

Ціна ремонту в сервісному центрі "ЛЬВІВ-РЕМОНТ" – одна з найнижчих у місті. Справа в тому, що ми не підвищували ціну з 2018 року. Вартість ремонту залишається такою низькою за рахунок оптових закупівель запасних частин, грамотної товарної та транспортної логістики, а також завдяки низькому відсотку гарантійних випадків. Варто зазначити, що відсоток звернень щодо гарантії становить лише 0,2%. Такої високої якості роботи вдалося досягти за рахунок залучення лише грамотних фахівців міста. Ми не хочемо виконати ремонт швидко та піти з грошима. Нам важливо, щоб замовники рекомендували нас своїм друзям та родичам.