Ремонт пральних машин у Франківському районі у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Наименование услуги Стоимость
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 380 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Встановлення нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 320 грн. Замовити
Встановлення нових амортизаторів від 480 грн. Замовити
Заміна сальника від 550 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 360 грн. Замовити
Заміна клапанів від 360 грн Замовити

У нашому місті можна зустріти різні моделі пральних машин, які випускаються різними країнами. З Європейських брендів у Львові користуються популярністю Gorenje, Siemens, Bosch, Ariston, Indesit, ASKO, AEG, Electrolux, Candy, Miele та SMEG. Також багато жителів міста купують азіатські пристрої від Samsung LG, американські Whirlpool та турецькі BEKO. Всі ці моделі пральних машин можуть відремонтувати досвідчені спеціалісти майстерні "ЛЬВІВ-РЕМОНТ".

Швидко та недорого

Особливістю нашої майстерні можна вважати швидкий виїзд до будинку до замовника. Клієнту потрібно зателефонувати або залишити заявку у форматі online. Під час розмови майстру необхідно розповісти про симптоми поломки, назвати марку та модель машини. Після цього фахівець назве зразкову ціну ремонту. Точну вартість послуги та запасних частин працівник зможе назвати лише після діагностики вдома у замовника. До клієнтів із Франківського району Львова майстер може приїхати за 1 годину або в інший час, коли замовнику буде зручно. Вартість ремонту дуже низька, вона не піднімалася з 2018 року.

Проживаєте у Франківському районі?

Ми працюємо по всьому Львову та у найближчому передмісті. При цьому мешканці Франківського району можуть замовити виїзд на вулиці: Степана Бандери, Героїв УПА, Кульпарківська, Стрийська, Володимира Великого, Наукова, Антоновича. Якщо ви проживаєте за іншою адресою – нічого страшного, ми можемо виконати ремонт пральної машини у будь-якому місці.

Працівники нашого сервісу можуть замінити підшипники як у машинах із фронтальним, так і з вертикальним завантаженням. Також ми можемо встановити новий ТЕН, замінити приводний ремінь, встановити новий зливний насос. Завдяки величезному досвіду роботи наші фахівці можуть провести діагностику електронного модуля управління та усунути як програмні, так і апаратні несправності.

Офіційна гарантія "ЛЬВІВ-РЕМОНТ"

Якщо ви бажаєте викликати додому майстра з ремонту пральної машини, то не потрібно довго шукати професіоналів. У нашій компанії працюють лише досвідчені майстри, які стикалися із найскладнішими поломками. При цьому ми виконуємо всі види робіт як прості, так і ресурсомісткі. На всі послуги видається офіційна гарантія, термін якої становить від 3 місяців до 1 року.