Ремонт холодильників Whirlpool у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Зламався холодильник Whirlpool? Полагодимо у вас вдома з гарантією

Холодильник Whirlpool не вмикається чи навпаки, працює без зупинки, порушений температурний режим, під дверима з’явилася вода? Не варто панікувати! Вимкніть апарат і зателефонуйте до сервісного центру «Ремонт на дому». Майстер приїде до вас цього ж дня, і вже через кілька годин проблему буде вирішено. Замовлення на ремонт можна зробити і на сайті – в цьому випадку наш менеджер сам зателефонує вам за кілька хвилин.

Ремонт холодильників Whirlpool у Києві наші фахівці проводять лише вдома у замовника. Навіть якщо несправність дуже серйозна, вам не доведеться витрачати кошти на транспортування техніки до майстерні. Просто назвіть оператору, що зв’яжеться з вами, зручний час проведення робіт і звільніть холодильний апарат від продуктів.

Як визначити, що холодильник несправний?

Ремонт холодильника Вірпул вдома – одна з найпопулярніших послуг нашої майстерні. Іноді працівникам доводиться усувати досить серйозні поломки, яких можна було уникнути, якби власники техніки звернулися до сервісу вчасно. Наприклад, досить часто користувачі ігнорують появу товстого шару льоду на задній стінці холодильної камери, що є першою ознакою порушення температурного режиму. А причиною проблеми стає зношена ущільнювальна гума на дверях, заміну якої вирішили відкласти «на потім». В результаті компресор, що працював у посиленому режимі, за кілька днів виходить з ладу. А вартість його заміни не можна порівняти з ціною ущільнювальної гуми.

Ігнорують власники холодильників Whirlpool і занадто гучне гудіння мотору, а також безперервну роботу компресора. Адже апарат працює, і температура у камерах ніби нормальна. В результаті деталі виходять з ладу, а у підсумку виявляється, що запобігти дорогому ремонту було дуже просто, вчасно замінивши температурний датчик чи пускове реле.

Ціни на ремонт холодильників Whirlpool залежать від складності роботи і вартості механізму, що вийшов з ладу. Тому звертайте увагу на будь-які, навіть незначні на перший погляд збої, щоб у результаті робота майстра обійшлася недорого. Будь-яку поломку простіше і швидше усунути в самому початку, коли тільки з’являються перші її ознаки.

Наші послуги

Замовивши в нас ремонт холодильника Whirlpool вдома, ви отримуєте якісне і оперативне обслуговування, виїзд майстра у будь-який район Києва і передмістя, доступні ціни на усі послуги та запчастини, консультацію досвідченого фахівця. Перед початком роботи майстер обов’язково проведе діагностику апарата, виявить, через що виникла несправність і порадить, що можна зробити, щоб проблема не повторювалася у майбутньому.

Працівники нашої майстерні не використовують у роботі неякісні запчастини. Замість тих, що вийшли з ладу, встановлюються лише нові комплектуючі, що відповідають бренду техніки. І обов’язково кожен клієнт сервісного центру отримує гарантію на проведені роботи і встановлені деталі.

Ремонт холодильників Whirlpool