Ремонт холодильників Siemens у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Зламався холодильник Сіменс? Телефонуйте!

Коли з ладу виходить така незамінна побутова техніка, як холодильник, це приносить власникам масу незручностей. Тривале зберігання продуктів харчування стає неможливим, господар впадає в паніку, ситуація здається безвихідною. Однак не хвилюйтеся: навіть якщо ви не маєте ніякого досвіду в обслуговуванні побутової техніки, пропонуємо єдине вірне рішення – викликати майстра з нашого сервісного центру! Так ви зведете ризик невдалого сервісу холодильника Siemens до нуля, адже наші фахівці – першокласні професіонали своєї справи. Звернутися в СЦ «Ремонт на дому» дуже легко: телефонуйте менеджеру-консультанту або залишайте заявку на зворотний зв'язок.

Що можна зробити до приїзду майстра?

Відразу скажемо, чого робити не варто – починати самостійний ремонт холодильника Siemens. Багатьом користувачам здається, що при наявності спеціальних інструментів сервіс буде проведено більш ніж вдало, однак на практиці все виявляється зовсім по-іншому. В результаті майстру доводиться проводити ремонт підвищеної складності, який коштує більше. Ви ж можете навпаки полегшити процес обслуговування і підготувати робоче місце для фахівця. Звертаємо вашу увагу, що це зовсім не обов'язково і ніяк не впливає на ціну ремонту холодильника Siemens. Рекомендуємо забезпечити всебічний доступ до пристрою, щоб діагностика пройшла якомога оперативніше. Також можете захистити покриття підлоги, так як в ході сервісу можуть виникнути протікання та інші небажані явища.

Широка географія виїздів

Майстерня «Ремонт на дому» надає професійні послуги по всій території Києва. В якому регіоні ви б не знаходилися, фахівець зможе приїхати в будь-яку точку міста. Це відрізняє нас від багатьох інших сервісів – наша майстерня намагається бути якомога ближче до кожного клієнта. Живете в передмісті або іншому населеному пункті Київської області? Телефонуйте, і менеджер обов'язково запропонує вам компромісний варіант. Ми завжди йдемо назустріч замовнику. Залишайте заявку на сайті та не забудьте вказати район Києва, в якому потрібно провести ремонт холодильника Siemens.

Використовуємо тільки нові запчастини!

Не в наших інтересах застосовувати комплектуючі колишнього вживання. Це точно не підвищує ефективність обслуговування побутової техніки. СЦ «Ремонт на дому» стежить за своєю репутацією, тому гарантує, що при необхідності спеціаліст вмонтує в холодильник нові деталі тільки виробництва Siemens. На підтвердження ми надаємо офіційні сертифікати та гарантії. Звертайтеся за висококласним сервісом: ми працюємо без вихідних!

Обслуговування холодильників на дому Професійний ремонт холодильників в Києві Ремонт холодильників в Києві