Ремонт холодильників Gorenje у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильникa. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Не працює холодильник Gorenje? Проведемо якісний ремонт у вас вдома

Поломку холодильника треба усувати якнайшвидше, особливо якщо надворі стоїть спекотна погода. Адже кожна година зволікання може привести до псування продуктів, які зберігалися у приладі. І тоді його власникам доведеться витрачати кошти не тільки на ремонт, але й на закупи.

Якщо вам терміново потрібен ремонт холодильника Gorenje, звертайтеся до нашої майстерні. Фахівець приїде до вас того ж дня, якщо ви зателефонуєте нам або залишите замовлення на сайті зранку. У разі якщо ваша заявка надійде увечері, роботу буде проведено наступного дня або у той час, який ви оберете самі. Майстри працюють не лише у Києві, а й у навколишніх населених пунктах. Великою перевагою є те, що навіть найскладніший ремонт проводиться вдома у замовника. Це дає змогу не витрачати досить великі кошти на транспортування габаритного апарату до сервісного центру. Ви маєте змогу полагодити холодильник Gorenje досить недорого, адже ціни на наші послуги є одними з найдоступніших у Києві.

Коли потрібна допомога фахівця?

Сучасні холодильники Gorenje завдяки високій якості ламаються досить рідко. Але майже усі їх поломки потребують професійного втручання, адже конструкція апаратів доволі складна. Фахівці радять не експериментувати навіть у тому разі, якщо потрібно замінити лампочку, ручку на дверцятах чи ущільнювальну резинку. Досить часто нашим майстрам доводилося виправляти помилки господарів, які вважали, що самостійно можуть впоратися з такою «легкою» роботою.

Ремонт холодильників Gorenje часто потрібен через витік фреону, вихід з ладу компресора, пускового реле, термостата, пошкодження випарника. У виникненні деяких з цих поломок часто винні самі користувачі. До біди приводить їх неуважність або необережність. Наприклад, багато хто ігнорує незначні симптоми несправностей – появу шару льоду на стінці холодильного відсіку, води всередині апарата або під ним, занадто гучну роботу мотору, безперервну роботу компресора. Навіть пошкоджений гумовий ущільнювач на дверях може привести до тяжких наслідків. Чим швидше ви звернетеся до майстра, помітивши ці симптоми, тим дешевше обійдеться ремонт холодильника.

Нещільно закриті двері, охолодження гарячих страв, відколупування льоду зі стінок ножем під час розморожування, ввімкнення на довгий час системи швидкої заморозки – все це приводить до складних поломок і необхідності ремонту холодильника. Дотримуйтесь правил експлуатації, щоб звертатися до сервісного центру якомога рідше.

У чому наші переваги?

Крім доступних цін на усі послуги і оперативного обслуговування замовників до переліку переваг сервісного центра «Ремонт на дому» варто додати використання лише оригінальних запчастин для ремонту холодильників Gorenje, проведення безкоштовної діагностики техніки, а також надання тривалої післяремонтної гарантії. Протягом її дії наші клієнти можуть звертатися для проведення безкоштовних ремонтних робіт у разі, якщо поломка виникає повторно.

Ремонт холодильників Gorenje Ремонт холодильників Gorenje швидко Капітальний ремонт холодильників