Ремонт холодильників Electrolux у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити

Швидкий ремонт холодильників Electrolux у Києві – телефонуйте!

Коли ламається холодильник Electrolux, це стає неприємним сюрпризом для його власників, які терміново починають шукати майстра для ремонту. У нашому сервіс-центрі працюють професіонали, які зможуть швидко полагодити холодильник Електролюкс, та ще й надати гарантію на послуги. Виїжджаємо в усі райони Києва!

Як обрати майстра?

Саме тому що холодильники Electrolux нечасто виходять з ладу, кожного разу це стає несподіванкою. Коли компресор перестане функціонувати, у вас залишиться зовсім небагато часу на те, щоб організувати місце для продуктів та знайти майстра. Тому набагато краще заздалегідь відшукати спеціаліста, якому можна довірити ремонт навіть найскладнішої побутової техніки.

Найкращий варіант – звернутися до сервіс-центру, оскільки ви отримаєте гарантійний документ. У нашій майстерні післяремонтна гарантія триває до 12 місяців. Повторний вихід з ладу тієї ж деталі буде усунутий безкоштовно, за наш рахунок! Винятком є лише ситуації, пов’язані з механічними ушкодженнями.

Ще один важливий «плюс» - те, що у сервіс-центрі працює ціла команда майстрів, отже вам не доведеться довго чекати. Більшість заявок на ремонт холодильників Electrolux ми виконуємо протягом 24 годин!

Якість гарантована!

Досвідчені майстри добре розбираються в конструкції холодильників Електролюкс, але цього може бути недостатньо для проведення ремонту. Повернути життя вашому кухонному обладнанню можна тільки за допомогою оригінальних фірмових запчастин. У нашого сервіс-центра є давні контакти з дистриб’юторами запчастин для холодильників Electrolux, тому ми можемо відремонтувати майже всі моделі й гарантувати коректність їх роботи.

Перед початком ремонту наші співробітники проводять діагностику, щоб виявити неочевидні несправності. Завдяки цьому вони виявляють проблеми на початковій стадії, а це означає, що ціни на ремонт холодильників Electrolux не встигають досягти максимуму. Порівняйте, скільки коштують заміна датчика температури та компресора. Різниця у вартості стане найкращим аргументом на користь рішення викликати майстра відразу після появи перших симптомів несправності.

Якщо у вас зламався холодильник Electrolux, залиште заявку на ремонт на нашому сайті або зателефонуйте. Ми з радістю відремонтуємо ваш прилад, а потім майстер докладно розповість, як доглядати за технікою, щоб вона працювала бездоганно. Чекаємо ваших заявок у будь-який день!

Ремонт холодильників Electrolux в Києві Зламався холодильник Electrolux