Ремонт холодильників Bosch у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Треба полагодити холодильник Bosch – звертайтеся!

Якщо у вашому холодильнику Bosch стало надто тепло, імовірно, йому потрібен ремонт. Щоб отримати технічну допомогу, потрібно викликати додому досвідченого майстра, який проведе діагностику, а потім відремонтує холодильник Бош. На послуги надається гарантія – від трьох до дванадцяти місяців.

Ремонтуємо старі та нові моделі!

Якщо у вас зламався старенький холодильник Bosch, не потрібно боятися відмови у ремонті. Наші майстри знайдуть запчастини та полагодять німецьку техніку. Наш сервіс-центр співпрацює з надійними дистриб’юторами, які поставляють комплектуючі до усіх моделей холодильників Бош. Це дозволяє не тільки швидко знаходити необхідні деталі, але й замовляти їх за оптовими цінами, що суттєво зменшує вартість послуг.

Майстри з нашого сервісного центру виконують ремонт сенсорів, термостата, компресора, електронної панелі, а також інших деталей холодильників Bosch. Ми ніколи не намагаємось відремонтувати електронні плати чи сенсори, оскільки набагато вигідніше їх замінити. Нові запчастини дозволяють повністю відновити функції холодильників, а термін їхньої експлуатації набагато довший, ніж у деталей, які були відновлені за допомогою паяльника.

Вигідна пропозиція для мешканців Києва

Холодильники Bosch є у багатьох киян, тому в офіційних сервісних центрах можна дуже довго очікувати обслуговування. Якщо ваша техніка вже не на гарантії, набагато вигідніше викликати майстра додому. Усі необхідні інструменти та деталі він привезе з собою, а вам потрібно лише назвати модель холодильника, описати ознаки несправності та дочекатися професіонала.

Ми виконуємо ремонт холодильників Бош вдома у клієнтів не лише в різних районах Києва, а й у межах області. Це дуже зручно для тих, хто не бажає займатися перевезенням габаритної техніки до майстерні, витрачати гроші на транспорт та оплату послуг вантажників. Займайтеся своїми справами та спілкуйтеся з родиною, поки наші співробітники виконують діагностику та лагодять ваш холодильник Bosch.

Якщо вас цікавить, скільки коштують послуги нашого сервісного центру, ознайомтеся з тарифами у нашому прайсі. Ви побачите, що ціни на ремонт холодильників Bosch анітрохи не вищі за середні показники інших майстерень Києва. Деталі, що стосуються обслуговування, можна з’ясувати під час телефонної розмови. Ми готові надати актуальну інформацію щодо тарифів, графіку роботи майстрів, наявності запчастин для певних моделей.

Ремонт холодильників Bosch в Києві Чому не працює холодильник Бош