Ремонт холодильників Beko у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Звертайтеся, щоб отримати надійний сервіс холодильника Беко!

Холодильники Beko, нажаль, ламаються нітрохи не рідше, ніж техніка інших виробників. І це цілком зрозуміло, адже принцип дії холодильних установок майже ідентичний. А тому і спектр можливих поломок передбачити нескладно. Нашим майстрам не складає труднощів обстежити і полагодити холодильник Beko у вас вдома – такий формат обслуговування дуже зручний як для вас, так і для нас. Клієнту не слід турбуватися щодо коштовного транспортування крупної техніки, а послуги майстра іноді займають всього 15 хвилин. Так ви заощаджуєте не тільки гроші, але й вільний час. Телефонуйте в сервісний центр «Ремонт на дому», щоб обслуговування холодильника Beko не приносило ніяких незручностей: співпраця з нами максимально комфортна для кожного користувача.

Наші фахівці пунктуальні та ввічливі, а ремонт проводиться у відповідності з усіма технологічними стандартами. Поломка буде усунена недорого і надовго, про що каже офіційна гарантія від нашої майстерні. Не слід плутати її з терміном служби всього холодильника Beko або гарантією на встановлювані запчастини. Документ надається на обслуговування. Гарантія СЦ «Ремонт на дому» дійсна протягом 3-12 місяців.

Не намагайтеся ремонтувати самостійно!

Сервіс без допомоги досвідченого майстра обертається небажаними наслідками: іноді єдиним варіантом залишається покупка нового холодильника. Дозволити такі незаплановані витрати може далеко не кожен, до того ж є куди більш раціональне рішення. Наприклад, подзвонити в майстерню, як тільки техніка Beko почне давати збої. А ось втручатися в конструкцію самостійно – останнє, що повинен робити користувач. У стані розгубленості і паніки, та ще й при відсутності досвіду ви можете лише доламати холодильник. Тож викликати фахівця все одно доведеться, але ось тільки вартість послуг на цей раз може виявитися мало не в рази більшою.

Не створюйте собі та своєму приладу зайвих проблем: звертайтеся в наш >сервісний центр при будь-яких труднощах в експлуатації. Кваліфікований майстер швидко розбереться з причиною проблеми і ефективно її усуне. Ми завжди намагаємося проводити обслуговування холодильників Beko з мінімальним втручанням в техніку.

Приємні ціни!

Вартість сервісу обговорюється з клієнтом ще на стадії діагностики пристрою. Фахівець не почне ремонт, якщо замовник не дасть на нього згоду з якої-небудь причини. У разі якщо вас влаштує ціна на наші послуги, діагностика холодильника Beko проводиться абсолютно безкоштовно. Телефонуйте: ми працюємо без вихідних, тому будемо раді допомогти в будь-який день!

Ремонт холодильників з гарантією Капітальний ремонт холодильників Професійний ремонт холодильника в Києві