Ремонт холодильників Ariston у Львові

Наші телефони:

(096) 061-20-60
(050) 601-33-07

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 5

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин, для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт, на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Відремонтуємо холодильник Арістон надовго!

Якщо відчуваєте хоча б найменші сумніви щодо змоги полагодити свій холодильник самостійно, краще не експериментувати, а відразу викликати досвідченого майстра. Ви можете звернутися до нас як до найнадійнішого сервісного центра в Києві. Для того щоб ви переконалися в професіоналізмі СЦ «Ремонт на дому», наводимо основні переваги, які характерні для нашого обслуговування:

  • Високий рівень кваліфікації працівників. Фахівці щодня лагодять різну побутову техніку, в тому числі і холодильники Ariston. Ось чому діагностика та ремонт не уявляють для майстрів ніяких труднощів.
  • Високотехнологічне професійне оснащення. Кожен наш співробітник має в своєму арсеналі набір всіх необхідних інструментів і спеціального обладнання.
  • Використання тільки брендових і нових комплектуючих. При обслуговуванні вашого холодильника в нього будуть встановлені запчастини тільки фірми Ariston. Всі гарантії та сертифікати в наявності.
  • Тривалі післяремонтні гарантії на надані послуги. Документ може мати різний термін дії: від 3 до 12 місяців.
  • Висока мобільність і оперативність обслуговування. Сервісний центр «Ремонт на дому» має кілька точок, розподілених по всьому Києву. Так наші фахівці приїжджають за викликом максимально швидко.

Окремо варто згадати про низькі ціни на ремонт холодильника Ariston. Незважаючи на те, які саме роботи доведеться проводити майстру, вартість його послуг все одно буде приємною.

Коли потрібно викликати професіонала?

Для того щоб втручання фахівця було мінімальним, важливо звернутися в сервіс якомога раніше, поки поломка не встигла перерости в серйозну несправність. У зв'язку з цим краще реагувати на найменші прояви симптомів, а не доводити ситуацію до крайності. Пам’ятайте: якщо холодильник Ariston починає безпричинно гудіти, шуміти, неправильно виконує програми, погано охолоджує або сильно заморожує продукти, професійна допомога повинна бути негайною.

Не забувайте і про регулярний техогляд холодильника, що проводиться з метою профілактичного обслуговування. Це дозволить запобігти появі будь-яких поломок.

Як викликати майстра?

Телефонуйте до нашого менеджера за допомогою одного з контактних телефонів, що побачите на сайті. Консультант оформить ваше замовлення та вишле фахівця за вказаною адресою для подальшого обслуговування холодильника Ariston. Також можете відправити онлайн-заявку для зворотного зв'язку. Менеджер передзвонить не пізніше ніж через декілька хвилин, уточнить необхідні питання. Звертайтеся: сервісний центр працює без вихідних.

Зламався холодильник Ariston