Кавова Машина Почала Готувати Неміцну Каву

- 16 липня, 2021

Кавовим апаратам для домашнього використання віддають перевагу ті, хто не уявляє свого життя без кави. Кожен користувач, що придбав обладнання сподівається отримувати смачний, ароматний напій, що за своїми якостями нагадує каву приготовану в професійній кав’ярні. Але іноді трапляються ситуації, коли кава виходить несмачна, неміцна та не досить насичена. Вона не приносить задоволення, на яке розраховує власник кавоварки. Смак напою залежить від декількох факторів і якщо якість кави перестала задовольняти запити, найкращим рішення стане розібратися у причинах несправності та ліквідувати їх. 

Кавова машина почала готувати неміцну каву

Кавові зерна

В тому випадку, якщо отримана з апарату кава не вдовольнила своїми смаковими якостями, необхідно звернути увагу на технічний стан обладнання. Найбільш розповсюдженими причинами, чому кавова машина почала готувати неміцну каву стали:

 • збій налаштувань – невірно виставлена ступінь помолу, дозування подачі меленої кави до контейнеру або ж підвищення/зниження температури заварювання. В таких випадках рекомендується обнулити налаштування до заводських та виставлення бажаних параметрів заново
 • апарат для кави потребує очищення – всі необхідні процедури по очищенню обладнання від накипу та кавового масла, вказані в інструкції з експлуатації. Якщо ж самостійна чистка не допомогла, радимо звернутися до сервісного центру, де професійні майстри виконують операцію якісно, швидко та вигідно
 • несправності внутрішніх вузлів – провести діагностику та встановити місце, де відбувся розлад зможе лише майстер компанії з ремонту кавових апаратів. Втручатися самотужки у роботу обладнання нераціональне рішення, що може призвести лише до поглиблення проблем або виникнення додаткових.

Багатофункціональні пристрої оснащуються електронними модулями, головна задача яких регулювання роботи кавової машини у відповідності до обраних користувачем налаштувань. Саме модуль відповідає за коректну подачу молотого кавового порошку, роботу помпи, кавомолки та всіх інших вузлів. Збій в роботі електроніки гарантовано призведе до того, що робота обладнання зазнає змін. Зміна налаштувань призводить до того, що професійні кавові апарати починають варити каву, що не відповідає побажанням та очікуванням власника. 

Причинами збою електроніки може стати заводський дефект, механічні пошкодження чи різні перепади в електромережі. Майстри сервісного центру встановлять причину та допоможуть повернути електроніку до злагодженої роботи. Тому звернення до сервісного центру вважається найбільш розумним та вигідним рішенням у тих випадках, коли мова йде про порушення функціональності кавових пристроїв.

Не досить міцна кава може стати результатом помилки у виборі сорту кави. Тому перед тим, як купити кавовие зерна необхідно проконсультуватися у продавця, чи підходить обраний сорт для того, щоб створювати по-справжньому міцну та запашну каву. Також, на смак та концентрацію готового напою впливатиме фракція перемелених зернят, якість води та грамотний догляд за апаратом.

Як обслуговувати кавовий аппарат

Як обслуговувати кавовий аппарат

В магазинах електротехніки запропонований достатньо широкий асортимент різноманітних кавових апаратів для створення смачної кави в домашніх умовах. Встановлена вдома кавова машина професійна – це зручно, комфортно та завжди смачно. Але ж обладнання не може слугувати на протязі довгого часу і не давати збоїв. Для того, щоб продовжити життя апарату необхідно знати, як правильно використовувати машину та яких помилок в процесі експлуатації краще уникати.

Для того, щоб уникнути серйозних несправностей та подовжити використання апарату, рекомендується дотримуватися правил експлуатації, що кожен виробник прописує у інструкції та забезпечувати вчасне обслуговування. Головними умовами для безпроблемної роботи кавової машини можна вважати:

 • застосування за призначення контейнерів (без плутанини та перевищення дозволених норм наповнення)
 • використання лише якісної кави. На головному інгредієнті не варто економити, адже саме від нього залежить смак напою
 • використання якісної води. Від складу та жорсткості води залежить не тільки смак кави, але й відмінний стан кавового пристрою на протязі довгого експлуатаційного періоду
 • не проводити експерименти (у відсік для зерен не засипати порошок, для прикладу)
 • не вимикати кава апарат під час роботи, не втручатися в роботу обладнання, змінюючи чи корегуючи на ходу обраний режим
 • не створювати перевантаження, порушуючи норми експлуатації
 • використовувати мережевий фільтр для захисту апарату від перепадів напруження в електромережі.

Кавові апарати професійні, що встановлені в дома, потребують уваги. Тому необхідно реагувати на будь-які зміни в роботі, навіть, якщо мова йде про незначні відхилення у звучанні машини. Діагностика та своєчасне виявлення проблеми допоможе відновити роботу кавового пристрою без значних фінансових втрат та швидко повернути улюблений апарат до виконання своїх обов’язків.

Як продовжити життя кавомашині

Як продовжити життя кавомашині

Ігнорування простих правил, що дозволяють подовжити строки експлуатації кавового пристрою, призведе до того, що власник попрощається з технікою вже через 7-8 місяців. Якщо Вас не влаштовують такі строки, пропонуємо ознайомитися з головними принципами догляду. Як продовжити життя кавомашині:

 • використання та своєчасна заміна фільтрів для води – надмірна жорсткість води шкідлива не лише для здоров’я людини, але й для професійної техніки. В спеціалізованих магазинах можна знайти фільтри, що розраховані на використання в коштовних апаратах, що встановлені в кав’ярнях, барах та ресторанах, а також пристрої, що будуть піклуватися по якість води в домашніх машинах
 • проведення декальцинації – з періодичністю раз в місяць. В склад очисників входять компоненти, що безпечно видаляють накип та кавове масло з усіх важливих для роботи апарату вузлів. Деякі користувачі віддають перевагу домашнім рецептам та проводять процедуру очистки за допомогою лимонної кислоти або оцту. В таких випадках рекомендується особливо ретельно підходити до розрахунку пропорції
 • проведення ремонту лише в спеціалізованих сервісних центрах – заміна оригінальних запчастин на вироблені невідомими фірмами призведе то того, що обладнання дуже скоро знову вийде зі строю і тепер вже зі значними ускладненнями. Ремонт має проводити досвідчений майстер, що гарантовано правильно діагностує проблему та ліквідує її, використовуючи лише оригінальні деталі з гарантією від виробника
 • не варто втручатися в роботу машини та самостійно виправляти ймовірні дефекти – сервісний центр організує всі необхідні заходи по виправленню помилок в роботі кавової машини швидко та якісно. Втручання власника практично у 100% випадках призводить до поглиблення проблеми та підвищення вартості ремонту.

Машина для кави від знаменитих брендів, таких як Bosch, Jura, Dolce Gusto, DeLonghi, Saeco, Philips буде слугувати вірою та правдою на протязі багатьох років. Головне, що вимагається від власника – відноситися уважно до роботи пристрою та своєчасно звертатися по допомогу та офіційного сервісного центру.

Підсумки

Міцна кава

Професійно домашня кавова машина може перестати варити міцну каву с декількох причин. Встановити правильну та виправити помилку краще за допомогою виклику майстра. Також не варто забувати, що підсумковий смак напою впливає вибір сорту, якість води, правильний розрахунок кількості інгредієнтів без перевищень вказаних норм, температура, обраний помел. В тому випадку, якщо всі параметри відповідають нормам, а кавові машини продовжують засмучувати не смачною кавою, слід звернути увагу на апаратні помилки та несправності. 

Наша компанія займається ремонтом кавових машин та пропонує свої послуги всім, хто бажає отримати якісні послуги за прийнятними цінами. Повернемо обладнання додому власникові швидко, проведемо всі необхідні роботи акуратно, з піклуванням та увагою до пристрою. Працюємо з апаратами від будь-якого виробника. Використовуємо лише оригінальні запчастини, на які діють офіційні гарантійні строки. З питаннями та з метою оформлення заявки на ремонт кавомашини у львові, просимо звертатися за вказаними на сайті сервісного центру телефонами.


Зміст: